Avrupa‘ da
Türk Avukatlık Bürosu

Hakkımızda

Büromuz Av. Dr. Acun Papakçı, LL.M. (Tübingen) tarafından 2002 yılında kurulmuştur. Papakçı‘ nın Tübingen Barosuna kayıtlı olduğu 2003 yılından bu yana Türkiye (İstanbul) ve Almanya‘ da (Tübingen) faaliyet göstermedir. 

 

 

Sermaye Piyasası, Bankacılık ve Şirketler Hukuku

Büromuz 2003 yılından buyana dini ve milli duyguları sömürmek suretiyle Avrupa‘ da yaşayan Türk asıllı yatırımcılardan Ponzi sistemi ile para toplayan şirketlere (Kombassan, Yimpaş, Jetpa vd.) karşı açılan davaları takip etmektedir.

Uluslararası Miras Hukuku

Büromuz Türkiye ve Avrupa‘ da bulunan müvekkillerine uluslararası mirası hukukunda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Avukat Papakçı Almanya‘ yayınlanan Uluslararası Miras Hukuku kitabının ortak yazarıdır.

 

Uluslararası Aile Hukuku

Büromuz Türkiye ve Avrupa‘ da bulunan müvekkillerine uluslararası aile hukukunda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Avukat Papakçı Almanya‘ yayınlanan Aile Hukuku şerhinin ortak yazarıdır.

 

Uluslararası Usul Hukuku

Büromuz Almanya ve Türkiye^de takip ettiği davalar ile usul hukukunu kıyaslama ve uzmanlaşma olanağına sahip olmuştur. Uluslararası niteliği olan uyuşmazlıklarda meslektaşlarına uluslararası usul hukuku konusunda hukuki destek vermektedir.

Teşekkür ederiz. Mesajınız bize gönderildi.
Form ile ilgili bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Papakçı Avukatlık Bürosu

Bize Ulaşın